26. diena – 2. jūnijs

Bouquet Canyon – Casa de Luna – Sawmill Campground: 29,6km

Pēc divām pusatpūtas dienām esam atguvuši gan spēkus, gan prieku. 🙂

Ceļamies tumsā, lai iešanai izmantotu rīta vēsās stundas. Pēc ātri nostaigātiem 19 kilometriem sasniedzām Green Valley ceļu. Šeit uzzinājām, ka nākošais posms 30 kilometru garumā ir slēgts. Pirms diviem gadiem šeit bijis ugunsgrēks, tamdēļ izpostītajā zonā nelaiž cilvēkus. Turpat netālu Green Valley ciematā atrodas treileņģeļa Andersona māja Casa de Luna. Bairons mums bija tik daudz laba sastāstījis par šo vietu, ka nolēmām tur piestāt. Interesanti, ka nav nepieciešams zināt adresi, jo visi vietējie iedzīvotāji jau zin šo vietu. Nostopējām kādu meiteni, kura pati uzreiz mums pajautāja, vai dodamies pie Andersona? Aizveda līdz pat vārtiņiem – tas šeit ir izplatīti – vietējie neved haikerus “pa ceļam”, viņi ved tos tur, kur tiem vajag. Pāris jūdzes nost no viņu maršruta – tas šeit ir sīkums…

Mīkstajos dīvānos Casa de Luna dārza ēnā nozvilnējām pāris stundas. Haikeri šeit ir kā liela ģimene – ir vienmēr prieks sastapt citus.

Pēcpusdienā stopējām apkārt slēgtajam posmam. Mūs uzņēma ārkārtīgi sirsnīgs cilvēks, kurš pats ir haikeris – esot iemīlējies ASV augstākajā kalnā – Mt.Witney (tajā kāpsim arī mēs) – šovasar plānojot tur uzkāpt jau 25. reizi… Viņš strādā LosAndželosā par metro vadītāju. Katru dienu ar auto mēro visu garo ceļu uz darbu. Un gandrīz katru vakaru nobrauc vēl papildus 8 jūdzes vezdams kādu haikeri apkārt slēgtajam posmam. Vietējie šo darbu ir pieņēmuši par ikdienas sastāvdaļu – katru dienu desmitiem haikeru stopē noteiktu gabalu. Labāk ir stopēt nekā iet gar “dzīvu” šoseju – to apzinās ne tikai paši haikeri, bet arī vietējie šoferi. PALDIES VIŅIEM!

Categories: PCT | Komentēt

Ziņu izvēlne

Komentāri, piebildes, pārdomas...?

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Veidojiet bezmaksas vietni vai emuāru vietnē WordPress.com.

%d bloggers like this: