Kas esam mēs?

Rita

Nebaidās sapņus realizēt, jo tic, ka to vietā vienmēr nāks jauni.

Sapņoju. Un daudz. Par to, ko tik dzīvē varētu sadarīt… Un vienā jaukā dienā galvā iešaujas jautājums: “Bet kāpēc gan nē?!” Un tad pēkšņi pieceļos un daudz nedomājot iekāpju realitātē.
Ikdienā radu skaistumu – skaistu vidi, kurā cilvēkam dzīvot, bet apzinos, ka nekas nevar būt skaistāks par dabu. Tāpēc visvairāk mīlu atrasties pie tās. Dzīvot tajā. Un rakstīt par saviem piedzīvojumiem tajā..
Vakaros pie sava iedomātā kamīna strinkšķinu ģitāru. Un dziļi sirdī esmu vienkārši hobits, kurš slepus grib doties pasaulē, bet tajā pašā laikā vienmēr ilgojas pēc mājām.


Pēteris

Palikt mierā – tas nav par viņu.

Man piemīt spēja ļoti ātri iesaisīties dažādās avantūrās. Tas var būt saistīts ar izklaidi, sportu, ceļošanu, darbu vai vēl ko citu. Varētu pat teikt, ka pozitīvais avantūrisms ir tas, kas mani pašu virza uz priekšu un ar ko es spēju arī citus paraut sev līdzi. Nevainīgs joks var pāraugt lielā piedzīvojumā un liels piedzīvojums var pārtapt par dzīvi. Dzīvojam mēs tikai vienreiz, un ne jau tāpēc, lai atļautos garlaicīgam dzīves plūdumam un rutīnai.

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: