25. diena – 1. jūnijs

Vasquez Rocks County park – Agua Dulce – Bouquet Canyon: 22,7km

Krājam pieredzi. Šodien resuply diena – atjaunojam pārtikas krājumus Agua Dulce ciematā. Neesam tādi te vienīgie. Arī Lords Bairons – ļoti jauks un sirsnīgs 69 gadus vecs onka. Viņš jau pagājušogadu gājis PCT, bet tālāk par Big Bear pilsētu netika – sieva ļoti gaidījusi atpakaļ mājās. Šogad gan Bairons iešot līdz rudenim – kad laikapstākļi paliks sliktāki, tad brauks mājās pie savām bitēm. Šeit šodien arī Rabbit ģimene. Vīrs un sieva jau divreiz izgājuši High Sierra posmu. Šogad iet kopā ar savu 12 gadus veco meitu visu PCT. Līdz šejienei šodien ticis arī Maiks. Pavisam vecs un šķību gaitu, bet spītīgi un apņēmīgi nolēmis tikt līdz galam.

Ārā pie veikala ēnā galdiņi un soliņi. Smērējam mūsu turbo desiņas – lavašā ietinam zemesriekstu sviestu, ievārījumu un grauzdētas pārslas. Brokastīs pa divām tādām desiņām – enerģijas deva garantēta. Citiem haikeriem ļoti patīk šāda mūsu brokastu ideja.

Visa pārtika tiek pārbērta zip-lock maisiņos, lai pēc iespējas mazāks liekais svars un atkritumi (iepakojums), kas tak arī būs jāstiepj līdzi. Mīkstajām makaronu pakām izkožam mazu, mazu caurumiņu, lai izspiestu lieko gaisu – somā vietas nav bezgalīgi daudz. Šoreiz uzklausījuši Rabbit padomu, nopirkām arī “reālu” pārtiku – maizi, sieru, salātlapas. Brīnumgardi sendvidži…

Iemēģinājām Deivida ieteikto meksikāņu restorānu. Ah jel… Čimičanga ir nepārspējama… Buritto bagātīgi servēts ar pupiņām, rīsiem, avokado un citām piedevām. Kad pie salātiem nevarējām izvēlēties mērci (nevar tak zināt, kas slēpjas aiz dīvainajiem nosaukumiem), oficiants smaidot atstiepa pa trauciņam no visām… Lai pagaršojam visas..

Kad saule jau tuvojās horizontam, un karstums bija kļuvis paciešamāks, nostaigājām vēl 18 kilometrus, līdz tumsā starp krūmiem uzcēlām telti.

Categories: PCT | 4 komentāri

Ziņu izvēlne

4 thoughts on “25. diena – 1. jūnijs

  1. Kā ir ar atkritumiem, kuri pārstrādājas (kartons, papīrs, utt)? Jūs tos arī ņemat līdzi un pilsētā izmetat tuvākajā gruškastē vai tomēr ierociet zemē?

    • Visus atkritumus nesam līdzi. Neko vairāk par tualetes papīru neaprokam (noteikumi par šo paredz, ka vismaz 15cm dziļumā). Tas liekas pašsaprotami. Un te arī ir cits klimats. Tik pat kā nelīst, līdz ar to pārstrādes process būtu ļoti, ļoti ilgs. Pēc noteikumiem šādus atkritumus drīkst sadedzināt, bet šobrīd ugunsbīstamība ir pārāk augsta, lai mēs kurinātu ugunskuru.

  2. Andrejs

    Kur palika Zero diena?

    • Jautājums ir par 6.jūniju? To dienu atsevišķi neaprakstījām – tā pievienota iepriekšējās dienas aprakstam.

Komentāri, piebildes, pārdomas...?

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Veidojiet bezmaksas vietni vai emuāru vietnē WordPress.com.

%d bloggers like this: