4. diena – 11. maijs

Mount Laguna – Oriflamme Canyon: 24km

Visu dienu mūsu acis priecēja Cottonwood kanjons un Anza Borrego tuksneša rietumu mala, gar kuru vijās taka. Milzīgas saulē un mežu ugunsgrēkos izdegušas teritorijas.

Šodien sastapām divas pirmās klaburčūskas (es ceru, ka pēdējās…). Viena Pēterim pieklājīgi padeva ceļu, no takas ielienot tuvējā krūmā. Bet otrai es gandrīz uzminu uz astes, kad tā šķērsoja taciņu tieši manā priekšā. Viņas lien uz takas sildīties saulītē.

Dienas pirmajā daļā tik ļoti raiti gājās, ka pašāvām garām ūdens uzpildīšanas vietai. Kad atjēdzāmies, jau bijām krietnā gabalā. Paveicās, ka nākošajā iespējamā ūdens vietā, ūdens bija. Izfiltrējām. Guidebook ir minētas visas iespējamās ūdens vietas, bet pie lielākās daļas ir piezīme, ka ūdens tur var arī nebūt. Tamdēļ ir jārēķina visi iespējamie varianti, lai galu galā nepaliktu tukšā kaut kur tuksneša vidū.

Mūsu raito dienas gājumu pārtrauca tik milzīgas sāpes manā gūžas locītavā, ka pēdējo jūdzi ar mokām nokliboju līdz tuvākajai vietai, kur iespējams uzcelt telti. Tas nekas, ka tā bija klaja pakalna virsotnē, kur vējš zēģelēja pa visiem stūriem… Nebija variantu iet tālāk. Pie šādas ilgstošas slodzes mēdz uzpeldēt dažādas veselības problēmas, par kurām pat iedomāties iepriekš neesi spējis. Cerams ka kaites mūs drīz pārstās vajāt, un spēsim uzņemt lielāku tempu.

Ap telti sakrāvām akmens mūrīti aizvējam un ceram, ka naktī nenosalsim.

Categories: PCT | Komentēt

Ziņu izvēlne

Komentāri, piebildes, pārdomas...?

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: