21. diena – 28. maijs

Grassy Hollow Visitor center – Snowcrest Ski Area: 35km

Šodiena bija graujoši smaga. Abiem. Es nezinu, cik augstuma metrus šodien kopā pārvarējām, bet rīta pirmais kāpiens vien bija tuvu kilometram, uzkāpjot līdz 3100 m vjl. Un tāds nebūt nebija šodien vienīgais…

Lai kā arī mēģinām piedomāt pie tā, ko un cik daudz ēdam, tik un tā šķiet esam paņēmuši par maz pārtikas. Ir konstants izsalkums un sagurums. Tas gan laikam šeit ir izplatīti. Mūsu draugi Renāte un Dāvids pirms pāris dienām izteicās, ka viņiem esot grūti skatīties uz ēdienu, jo uzreiz pārņem neganta “visu aprīšanas” sajūta.

Arī mums tāda ir… 🙂 Šorīt vietā, kur taka šķērsoja šoseju, atradās hikerbox. Tajā bez dažādiem mums nevajadzīgiem sīkumiem bija arī nezināma satura bundžiņa ar nokritušu etiķeti. Derīguma termiņš labs. Ēdiens! Papildus porcija! Kā no tādas atteikties… Kad attaisījām izrādījās šķebinoši saldas pupiņas ar pāris trekniem gaļas gabaliem. Jāsaka kā ir – tas bija pretīgākais, ko biju ēdusi, bet mēs to bundžiņu izēdām… 😀 Lūk tā ir kondīcija, kad ēst gribas, bet veikals pieejams tikai pēc vairākām dienām..

Lai aizsargātu kalnu dzeltenkāju vardes, daļa no takas bija slēgta. Kādus 8 kilometrus nācās iet apkārt pa šoseju. Pirmo reizi vakars pienāca ar vārdiem “vairs nevaram”… Palikām šosejas malā, jo nespējām vairs aiziet līdz kempingam. Attīrījām mazu laukumiņu no čiekuriem un akmeņiem un uzcēlām tur telti.

Ja mēs pēc trim dienām tiksim līdz Agua Dulce un joprojām būsim dzīvi, tas būs brīnums…

Categories: PCT | 3 komentāri

Ziņu izvēlne

3 thoughts on “21. diena – 28. maijs

  1. Gundars

    Turās, turās! Visu morālo atbalstu un uzmundrinājumus sūtu. Ķīniešiem labs domugrauds – vislielākais kārdinājums padoties ir īsi pirms uzvaras. Jums līdz lielajai uzvarai vēl tālu, bet katra diena ir tāda mazāka uzvara. Malači!

  2. Izturības un ticības pilnus mirkļus. Lai veicas!

Komentāri, piebildes, pārdomas...?

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: