18. diena – 25. maijs

Deep Creek Hot Springs – Hwy 138: 34,7km

Tik grūti doties tālāk, kad aiz muguras paliek paradīze… 🙂 Agri no rīta pateicām attā hipiju karstajiem avotiem..

Šodiena paliks atmiņā. Kā divi letiņi šaurajā bezizejā ar vienu spītīgu klaburčūsku satikās… Visur teikts, ka šie “raibie tārpiņi” indīgi. Visur teikts, ka tiem labāk netuvoties. Bet nekur jau nav teikts, ko īsti darīt, ja IR jātuvojas? Ko darīt, ja šāds milzīgs, raibs tārpiņš guļ tieši takas malā un nemaz netaisās tīties prom, bet apkārt ir tādi brikšņi, ka taku apiet nav iespējams..

Kad Pēteris bija pāri akmeņus čūskas virzienā aizmetis, no kuriem viens pat viņai daļēji trāpīja, bet šī joprojām nekustējās, uz brīdi padomājām, ka varbūt beigta. Bet labi, ka to tomēr nepieņēmām par patiesību, jo brīdī, kad Pēteris viņai piebakstīja ar nūju pie deguna, šī izrādījās dzīvāka par dzīvu. Mēli parādīdama un skaļi brēkdama, klaburčūska lēnām pārlīda pāri ceļam krūmos. Izklausījās, ka viņa vienkārši skaļi nolamājās par diendusas iztraucēšanu… (Nākošajā dienā no vietējiem uzzinājām, ka klaburčūskas spējot zibenīgi pārvarēt pat trīs savus garumus… Ak vai. Nākošo reizi nūja vairs netiks likta lietā…)

Mūsu iešanas stundas pamazām ir pārvērtušās par iešanas divstundām. Atpūšamies tikai ik pa divām stundām, līdz ar to spējam dienā noiet jau stabili virs 30 kilometriem. Pēcpusdienā ieraudzījām pirmo ezeru savā ceļā. Silverwood ezers mudžēja no atpūtniekiem – gan laivas un ūdensmotocikli, gan smilšainās pludmales pilnas ar cilvēkiem. Savādi ieraudzīt tik lielu kņadu un pūli pēc tik ilga laika klusumā pie dabas.

Dienas nobeigums izrādījās negaidīti jauks. Garāmejot pamanījām labiekārtotu un plašu, bet absolūti tukšu un pamestu kempingu, kurš nav uzrādīts nevienā no mūsu kartēm. Kāpēc gan nē? Nomazgāties pašiem un izmazgāt drēbes par ļaunu nenāk… Tā nu izmantojam kempinga kluso viesmīlību.

Categories: PCT | 5 komentāri

Ziņu izvēlne

5 thoughts on “18. diena – 25. maijs

 1. Vai Rita un Pēteris ir pāris? 🙂

 2. Gunta Patkovska

  Jēēēziņ! Mēs braucienā pa Latgali vienā no apskates vietām sastapāmies ar čūskiņu – un katrā ziņā ne klaburčūsku un katrā ziņā ne tik lielu (!), bet es no bailēm jau gandrīz raudāt sāku!!! Es jūs apbrīnoju, ka vēl joprojām tur atrodieties! Es jau būtu “paņēmusi pēdu” atpakaļ uz Latviju! 😀

 3. Gunta Patkovska

  Nav teikts, ka tajos brikšņos abpus takas negulēja vēl piecas tādas mīlulītes, tā ka labi vien ir, ka viņi bija tik neizbrienami! 😀

 4. Kaut kā jūsu izgājiens ar klaburčūsku atgādināja par šo video 😀

 5. Gundars

  Diez kas nav šitādu “šļauciņu” satikt. Citreiz sasieniet nūjas vienā garā un tad bakstiet.

Komentāri, piebildes, pārdomas...?

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: