14. diena – 21. maijs

North Fork Creek – Arrastre Trail Camp: 33km

Mēs to paveicām! 🙂 Šodien plānotie kilometri pieveikti. Un pat esam vēl dzīvi. 🙂 Šķiet smagā vakardiena bijusi labs treniņš. Dienas pirmajā daļā turpinājām kāpt līdz pat 2800 m vjl., kur atrodamies joprojām.

Taka pārsvarā vijās caur iespaidīgu pīniju mežu. Gaiss smaržoja pēc saulē sakarsušām skujām un čiekuriem. Gluži kā Latvijas priežu mežos karstās vasaras dienās. 🙂 Kā es mīlu šo ziemeļu ainavu!

Categories: PCT | 4 komentāri

Ziņu izvēlne

4 thoughts on “14. diena – 21. maijs

 1. Gundars

  Ja ir skaidrs mērķis, tad tā arī ir, ka var paveikt arī to, kas sākumā licies nereāls. Ziniet, es jūs apskaužu. Tajā šķietamajā vienkāršajā “iet uz priekšu” patiesībā ir ļoti daudz ietverts. Kā parasti – pozitīvu niknumu, sajauktu ar neprātu neprātu adekvātās devās.

  • Paldies! 🙂 Reizēm tas pozitīvais niknums noder. Reizēm pat tāds nepalīdz. Viegli te nav (tieši fiziskajā ziņā). Katru dienu ir kāds brīdis, kad sevi vienkārši jāpiespiež IET UZ PRIEKŠU.

 2. Ceļā jūs bieži satikāt citus gājējus vai tomēr lielāko daļu sanāk iet vieniem un skatoties apkārtnē nevienu nemanāt? 🙂

  • Satiekam samērā maz citus gājējus. Laikam tamdēļ, ka startējām pavēlu – maijā. Lielākā daļa sāka jau aprīlī. Dažreiz kādu apdzenam, dažreiz mūs apdzen – vairāk par vienu reizi tādus arī neredzam. Ir tikai daži gājēji, kurus esam iepazinuši tuvāk (tos arī blogā pieminu), bet arī tos reizēm neredzam vairākas dienas.
   Uz šīs takas nekad nevar zināt, kuru vēl satiksi un kuru varbūt redzi pēdējo reizi..

Komentāri, piebildes, pārdomas...?

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: