10. diena – 17. maijs

Table Mountain – Paradise Valley Cafe – Idyllwild: 15km

Lielākā daļa no nākošā posma ir slēgta dēļ 2013.gadā notikuša meža ugunsgrēka. Lai daba spētu atkopties, tur netiek laisti cilvēki. Tamdēļ pēc 15 kilometriem, kurus raiti pieveicām no rīta, bijām spiesti stopēt apkārt uz Idyllwildu. Tā ir neliela, omulīga kalnu pilsētiņa, kas mudž no vāverēm un maziem zaķīšiem.

Pēc 20 minūšu stopēšanas apstājās Mustang kabriolets… Tikām glauni aizvizināti uz Idyllwildu. Nezinu gan, kādu prieku vajadzēja izjust par lepno autiņu – es, sēdēdama aizmugurē, biju vējā pārsalusi līdz kaulam.

Iepirkuši pārtiku tālākām piecām dienām, sēdējām pie bibliotēkas WiFi medībās. Domājām par to, ko iesākt – vai jau tagad pēcpusdienā doties atpakaļ augšā uz PCT jeb meklēt pilsētas kempingu. (Labi, ka nepieņēmām pirmo lēmumu – tajā brīdī vēl nezinājām, kādi laikapstākļi ir tur augšā…) Kādā brīdī no bibliotēkas iznāca sieviete un laipni mums sāka stāstīt, ka aiz pilsētas beķerejas pagalmā esot bezmaksas kempings speciāli haikeriem. Arī veļas mazgātuve. Ieradāmies tur tieši, lai vēl sastaptu beķerejas saimnieku, kurš mums visu izrādīja un pēc tam nozuda līdz rītam. Plaša atpūtas zona ar galdiņiem. Telts ar haikeru atstāto ēdienu un mantām. Veļasmašīnas un žāvētāji. Bez maksas. Stundas laikā tikām pie tīrām, siltām drēbēm. Apkurināts sanmezgls (vakaros šeit augšā ir pamatīgs aukstums, un ir prieks par katru siltumu). Ar plēvi slēgtā veranda ar milzīgu gāzes sildītāju, kādu parasti izmanto āra restorānos. No haikeriem šeit gan tikai Beta no Teksasas ar suņuku (sastapām viņu Maika mājā) un Džons. Vakars pie sildītāja sarunās.

Pēcpusdienā izgājuši pastaigāties pa pilsētiņu, nejauši uzskrējām virsū gandrīz visiem iepriekš iepazītiem haikeriem. Ar tādiem, par kuriem šķita, ka vairs nepanāksim. Izrādās tepat blakus mūsu beķerejai ir haikeru oficiālais centrs, kurā par 38 dolāriem var palikt pa nakti. Mums vienkārši paveicās, ka nepamanījām iepriekš šo iestādi, bet uzzinājām par beķereju. Šeit apmetušies gan Gean Machine no Minesotas, gan Nutella un Summersausage no Dallasas, gan Tailers no Havaju salām. Arī abi kanādiešu puiši. Gandrīz visi, kuri reiz sildījāmies kopā Maika mājā. Arī Ryans jeb Silver, ar ko kopā sākām. Daudziem nemaz nezinu īstos vārdus. Uz PCT ir tradīcija sev izdomāt trailnames. Paši līdz savējiem gan vēl neesam nonākuši. 🙂

Categories: PCT | Komentēt

Ziņu izvēlne

Komentāri, piebildes, pārdomas...?

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

WordPress.com blogs.

%d bloggers like this: